Jak u nás zaplatit? Nabízíme ti 3 platební metody.

PLATEBNÍ BRÁNOU

Platba kreditní kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně VivaWallet můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty.

PŘEVODEM NA ÚČET

Tato metoda platby probíhá elektronicky, před odesláním objednávky. Pokud se nejedná o okamžitou platbu (která se zaúčtuje ihned), tak v ČR trvá bankovní převod cca 1 den. Pokud máš zahraniční banku, tak může převod trvat i 3 dny. Celý proces jsme pro vás zjednodušili QR kódem, stačí naskenovat a provést platbu.

NA DOBÍRKU

Tato platební metoda probíhá při předání objednávky a je většinou možné platit hotově i kartou. Výhoda platby na dobírku je v tom, že zásilka je odeslána ihned po objednání. Služba je ovšem zpoplatněna cca 29 Kč. (Lze využít pouze v ČR a SK)

A jak ti dopravíme tvoje zboží? Máš na výběr ze 2 variant.

ZÁSILKOVNA

Tato metoda doručení bývá nejrychlejší. Pokud byla objednávka provedena do 16h zásilka je obvykle doručena do druhého pracovního dne od podání. Maximálně pak do dvou pracovních dnů. Jedná se o výdejní místa, kde si zásilku osobně vyzvedneš. Výdejní místo si vybereš v pokladně.

KURÝREM AŽ DOMŮ

Kurýrní doručení je také služba zásilkovny, s tím rozdílem, že ti zásilku doručí až domů. Zásilkovna vždy vybere nejvhodnějšího kurýra a zásilku mu v co nejkratší době předá. Funguje to stejně jako u jiných dopravců a to tak, že ti nejprve přijde email s termínem doručení a poté ti kurýr v den doručení zavolá, nebo pošle SMS

Osobní odběr na pobočce ve Zlíně

MR. GRILL - JIŽNÍ SVAHY

Objednávku si také můžeš vyzvednou osobně na našem výdejním místě ve Zlíně na Jižních Svazích. Většinou je připravená k vyzvednutí do druhého dne.